Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Anioł

GJ02 14 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 14
Wymiary
8 cm [śr. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Anioł to nowoczesna interpretacja popularnego motywu świąt Bożego Narodzenia. Trzeba jednak przyznać, że aniołek wygląda nieco inaczej niż jego koledzy, których widuje się zgromadzonych wokół szopki. Nad jego głową widnieje aureola, jednak jego uśmiech prezentuje się nieco łobuzersko.

 

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Anioł jest wykonana z dmuchanego szkła. Ręczne zdobienie nadaje jej unikalny charakter. Z jednej strony wzornictwo bombki nawiązuje do dawnych zabawek, z drugiej zaś przywodzi na myśl gry komputerowe sprzed paru dekad.


Nie pozwól, by twój aniołek Alessi Le Palle Quadrate czuł się samotny na choinkowym drzewku. Zorganizuj mu towarzystwo w postaci dekoracji z tej samej serii.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię