Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Księżyc

GJ02 8 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 8
Wymiary
6 x 5,5 x 9,20 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Księżyc to wyjątkowa ozdoba na bożonarodzeniowe drzewko. Z uwagi na nietypową formę bombka Alessi Le Palle Quadrate, Księżyc świetnie sprawdzi się jako dekoracja w przypadku stylizacji vintage. Będzie też idealna wszędzie tam, gdzie świat gier wideo czy dziecięcych rysunków jest bliski domownikom.
Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Księżyc została przygotowana przez dwóch projektantów, którymi są Massimo Giacon i Marcello Jori. Każdy egzemplarz wykonywany jest z dmuchanego szkła, co nadaje mu wyjątkowy charakter. Barwne elementy sprawiają, że bombka wyróżnia się na tle choinki.
Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Księżyc świetnie sprawdzi się nie tylko jako dekoracja. To też świetny pomysł na świąteczny upominek, zwłaszcza dla fana gier wideo!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię