Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Pinokio

GJ02 15 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 15
Wymiary
6 cm [śr. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Pinokio wzbudzi niekłamany zachwyt w niemal każdym, kto na nią spojrzy. Wykonana z dmuchanego szkła, ręcznie malowana, jest jedyna w swoim rodzaju. Głowę Pinokia zdobi czerwona czapeczka w białe kwiatki. Jego nos wygląda jakby rzeczywiście był wystrugany z drewna!

 

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Pinokio nawiązuje do dawnego zwyczaju ozdabiania choinki zabawkami, pozwala jednak zinterpretować go w nowoczesny sposób. Ozdobi zarówno choinkę, jak i świąteczny stroik czy okno. Będzie dobrze się prezentować w towarzystwie pozostałych ozdób z tej samej serii. 

 

Z pewnością zwróci uwagę dzieci i być może zachęci je do wspólnego czytania o przygodach drewnianego chłopca z dziadkami czy rodzicami.

 

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię