Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Serce

GJ02 18 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 18
Wymiary
7,5 cm [śr. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Serce zawieszona na świątecznym drzewku będzie dowodem na Twoją miłość do oryginalnego wzornictwa. Dekoracja została wykonana z dmuchanego szkła i ręcznie ozdobiona z dbałością o szczegóły, a co za tym idzie, każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Figury geometryczne zdobiące bombkę Alessi Le Palle Quadrate Serce sprawiają wrażenie trójwymiarowych. Efekt ten spotęguje światło choinkowych lampek, a wtedy od tej nietuzinkowej bombki trudno będzie oderwać wzrok.


Bombka  Alessi Le Palle Quadrate Serce wspaniale zaprezentuje się zarówno zawieszona na choince, jak i świątecznym stroiku czy w oknie. Podarowana w ramach drobnego prezentu pozwoli wyrazić gorące uczucie bez słów.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię