Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Słońce

GJ02 7 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 7
Wymiary
10 x 5 x 10cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Słońce przywodzi na myśl słońce z gier wideo czy dziecięcych rysunków. Z uwagi na kształt i wygląd bombka Alessi Le Palle Quadrate, Słońce to świetny pomysł na podarunek świąteczny dla bliskiej Ci osoby. Pięknie będzie też prezentowała się na Twoim drzewku bożonarodzeniowym.
Dostępna w jasnym, żółto-pomarańczowym kolorze bombka Alessi Le Palle Quadrate, Słońce została przygotowana z dmuchanego szkła. Pomysł na tę łączącą stylizację nowoczesną i vintage ozdobę powstał we współpracy dwóch projektantów, który mi są Marcello Jori i Massimo Giacon.
Geometryczny kształt, który ma bombka Alessi Le Palle Quadrate, Słońce, przywodzi na myśl okres dzieciństwa. Uśmiechnięty rysunek sprawia, że poprawi humor każdego domownika, gdy zawiśnie na choince!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię