Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Smok

GJ02 12 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 12
Wymiary
9 x 4 x 7,2 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Smok to wyjątkowa, wykonana ręcznie ozdoba choinkowa. Z uwagi na charakterystyczny kształt bombka Alessi Le Palle Quadrate, Smok sprawdzi się doskonale nie tylko jako dekoracja Twojego drzewka, ale również ciekawy prezent. Zwłaszcza dla osób w różnym wieku, które żyją częściowo w świecie gier komputerowych i wideo.
Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Smok została przygotowana z dmuchanego szkła. Każdy element został przygotowany z dużą starannością, dlatego bombka o geometrycznym, kanciastym kształcie bez trudu może byc rozpoznana jako smok. Pasuje też do pozostałych ornamentów z tej samej kolekcji.
Dzieki połączeniu kolorów kojarzonych ze świętami bombka Alessi Le Palle Quadrate, Smok świetnie sprawdzi się w tym szczególnyn okresie. Jest wyjątkowa, bo pomysł na nią przygotowało dwóch cenionych projektantów – Massino Giacon i Marcello Jori.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię