Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Śnieżynka

GJ02 9 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 9
Wymiary
10 x 6 x 10,20 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Śnieżynka to geometryczna dekoracja bożonarodzeniowego drzewka. Każda bombka Alessi Le Palle Quadrate, Śnieżynka została przygotowana według wyjątkowego pomysłu dwóch projektantów, którymi byli Marcello Jori i Massimo Giacon. To sprawia, że jest zupełnie wyjątkowa i wyróżnia się na choince.
Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Śnieżynka została przygotowana z jasnego, dmuchanego szkła. Jej wyjątkowy wygląd łączy w sobie tematykę motywów z gier wideo wraz ze stylistyką vintage. Uśmiech na bombce od razu poprawi wszystkim humor!
Geometryczna bombka Alessi Le Palle Quadrate, Śnieżynka stanowi też doskonały prezent. Ręcznie wykonany wyrób zachwyci każdego fana wyjątkowych dekoracji. Nada się nie tylko na choinkę, ale też do stroików czy wianków.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię