Bombka Alessi Le Palle Quadrate, Tygrys

GJ02 13 Alessi Alessi
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GJ02 13
Wymiary
5 cm [wys.]
Materiały
szkło dmuchane, ręcznie zdobione

Opis produktu

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Tygrys to dekoracja choinkowa, wobec której trudno przejść obojętnie. Z jednej strony jej design nawiązuje do dawnych zabawek, z drugiej zaś do gier komputerowych sprzed paru dekad. 

 

Bombka Alessi Le Palle Quadrate Tygrys wykonana została z dmuchanego szkła. Ręcznie zdobiona zawieszka ma unikalny charakter. Tygrysy lubią się chować wśród gałęzi, Ty jednak powieś bombkę z przodu, tak by nie pozostała niezauważona.


Bombka stworzy interesującą kompozycję z pozostałymi dekoracjami z serii Alessi Le Palle Quadrate. Kolekcja została zaprojektowana przez Massima Giacona i Marcella Joriego. Duet włoskich designerów słynie z oryginalnych pomysłów i interpretacji tradycji z przymrużeniem oka.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię