Bombka porcelanowa Lyngby Rhombe Ø 6,5 cm, white

201236 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
94.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201236
Wymiary
Wysokość: 8,5 cm
Ø: 6,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Bombka porcelanowa Lyngby Rhombe Ø 6,5 cm, white to porcelanowa dekoracja, którą możesz wykorzystać do zmysłowych aranżacji - bożonarodzeniowych, zaręczynowych, lub weselnych. Kredowy biały, na warstwowym, reliefowym wzorze rombów prezentuje się nad wyraz szlachetnie. Staranne szkliwienie sprawia, że kolor jest niejednorodny i połyskliwy.

Bombki z serii Lyngby Rhombe ozdobiono tradycyjnym motywem stanowiącym intrygującą interpretację archiwalnych wzorów manufaktury Lyngby. Delikatne romby, naniesione warstwowo techniką reliefu wyglądają niczym wężowa łuska i są charyzmatycznie dekoracyjne. Bombki zostały wykonane w całości porcelany i są dostępne w ośmiu intrygujących kolorach.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię