Box prezentowy Seletti Get Ready Kit

23001 Seletti Seletti
304.00 PLN
304,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
23001
Materiały
Lusterko: szkło, plastik; kosmetyczka: PU

Opis produktu

"

Box prezentowy Seletti Get Ready Kit będzie świetnym prezentem dla osób, które potrzebują funkcjonalnych przedmiotów, ale jednocześnie stawiają na niecodzienny, rzucający się w oczy design. W boxie prezentowym Seletti Get Ready znajdziesz lusterko oraz kosmetyczkę z nadrukiem.


Na lustrze znajduje się odrobinę surrealistyczny nadruk, który jednak nie utrudnia wykorzystania lusterka w tradycyjny sposób. Także kosmetyczka wykonana z poliestru została ozdobiona w podobny sposób – oba nadruki są utrzymane w tej samej stylistyce, dzięki czemu tworzą spójny prezent


Seletti Get Ready Kit to prezent polecany przede wszystkim płci pięknej, ze względu na intensywnie różowy kolor kosmetyczki.

"

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię