Breakfast station Ariete 250 ml

1344/00 Ariete Ariete
489.00 PLN
489,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1344/00
Wymiary
Pojemność 250 ml
Wysokość 24 cm
Materiały
Metal, tworzywo sztuczne, aluminium
Ograniczenia

Opis produktu

Urządzenie trzyfunkcyjne - breakfast station Ariete 250 ml - kompaktowe i wielofunkcyjne rozwiązanie, które z pewnością dopełni każdy, nawet najcięższy poranek. 

To wyjątkowe urządzenie łączy w sobie trzy funkcje, a oba moduły mogą pracować jednocześnie, co znacznie ułatwi przygotowywanie śniadania.

Po pierwsze - kawiarka ciśnieniowa, w której w łatwy i szybki sposób zaparzysz ulubioną kawę. Do dolnej części nalewamy wodę. Następnie nakładamy na nią sitko, ze wsypaną zmieloną kawą w równej proporcji do ilości wody. Po zakręceniu stawiamy kawiarkę na stację bazową, a powstająca wskutek grzania wody para przechodzi przez sitko do kawy, zbierając w górnej części naczynia pyszny napar. Urządzenie utrzymuje temperaturę napoju nawet do 30 minut po zakończeniu parzenia.  

Po drugie w urządzeniu przygotujesz aromatyczną herbatę idealną na wieczorny relaks oraz spienisz lub podgrzejesz mleko do porannej kawy. Smukła linia urządzeń cieszy oko, a praktyczne uchwyty gwarantują łatwy dostęp do ich środka. 

Produkt posiada również kabel o długości 1 metra, który łatwo możesz ukryć w jego podstawie. Wbudowany termostat, obracalne o 360 stopni bazy i lampka gotowości usprawnią korzystanie z tego urządzenia. 

Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego. Wewnętrzna strona kawiarki wykonana jest z aluminium, a w środku spieniacza do mleka zastosowano metal pokryty teflonem.

Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce, najlepiej czyścić go ręcznie.

 

Cechy produktu:

  • kolor - biały
  • moc - 500 W
  • pojemność - kawa 100 ml / pienienie mleka 140 ml / gotowanie mleka lub wody 250 ml
  • termostat - tak
  • lampka gotowości - tak
  • długość - 32 cm
  • szerokość - 15 cm
  • wysokość - 24 cm
  • materiał - metal, tworzywo sztuczne, aluminium

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię