Breloczek Kimmidoll Tsuki "Optymistka"

KF0906 Kimmidoll Kimmidoll
44.00 PLN
44,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KF0906
Wymiary
4,3 x 11 cm
Materiały
Metal pokryty epoksydową powłoką

Opis produktu

Breloczek myśli pozytywnych! Oryginalny breloczek z emaliowaną lalką Tsuki w formie uroczego charmsa pokrytego powłoką epoksydową. Idealnie sprawdzi się przy kluczach do domu, pracy, czy do własnego pokoju. Tsuki to laleczka „z przesłaniem” - zaczerpnięta z kultury japońskiej. Jest symbolem optymizmu i dobrych myśli. Jej „duch” pełen jest potęgi, nadziei i umiejętności dostrzegania pozytywnych zalet we wszystkim, co spotyka na swojej życiowej drodze. Optymizm sprawia, że życie jest piękne i nagradza nas ekscytującymi przygodami oraz dobrobytem.
Na odwrocie wyryto logo Kimmidoll i imię laleczki Tsuki.
Doskonałe wykonanie: z łańcuszkiem, w który wkomponowano 2 dodatkowe kryształki i metalową obręczą mocowaną do kluczy. Atrament metaliczny, matowo – laminowany.
Całość świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, której chcemy dać trochę szczęścia.

Kolekcja: Kimmidoll Tsuki

Zobacz kolekcję

Marka

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Do każdej laleczki Kimmidoll dołączone jest krótkie haiku, dzięki czemu wyraża ona prawdziwe wartości osobiste. Kimmidoll przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako figurka- laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię