Breloczek - klips na pasek Jojo Philippi

107003 Philippi Philippi
95.00 PLN
95,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
107003
Wymiary
5 x 3,6 x 1,5 cm
Materiały
Nikiel

Opis produktu

Dobry breloczek chroni przed zgubieniem kluczy. Ale jest jeszcze coś. Dobry breloczek zawsze jest pod ręką. Zawieszasz na pasku ten niklowany klips - i gotowe. Już nie szukasz po kieszeniach. Nie musisz go odpinać, żeby otworzyć drzwi - służy do tego specjalna, automatycznie zwijana linka. Zero problemów i stuprocentowy efekt!

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Według Henricha Piltza głównym wyznacznikiem dobrego designu jest prostota. Piltz jest twórcą ponad 800 projektów i laureatem ponad 60 prestiżowych nagród. Współpracuje z marką Philippi, dla której stworzył skarbonkę Emma – ciekawą wariację na temat tradycyjnej skarbonki-świnki. Jak sam przyznaje, nie musi szukać inspiracji. Pomysły pojawiają się w jego głowie w najmniej oczekiwanych momentach. Jego ulubiony odcień to szary, ponieważ jest mieszaniną wszystkich barw. To barwa zwykła, niepozorna i skromna, dlatego też otwiera drogę wyobraźni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię