Breloczek Troika Birdie

KYR01-A117 Troika Troika
60.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KYR01-A117
Wymiary
9 x 2,5 x 9 x 2,5 cm
Materiały
Metal chromowany

Opis produktu

Designerski breloczek na klucze – z pięknym motywem kolorowego ptaszka siedzącego na gałęzi. Niczym z Kraju Kwitnącej Wiśni.
Breloczek wykonano z błyszczącego, chromowanego metalu. Posiada 6 oddzielnych ringów do zawieszania na nich kluczy oraz praktyczny karabińczyk, dzięki któremu można go przypiąć do torebki, paska plecaka czy do spodni. Poszczególne ringi można z breloczka zdejmować (na odwrocie znajduje się specjalna zapadka) – np. wtedy gdy chce się do niego przyczepiać mniejszą ilość kluczy.
Całość wyjątkowo łatwo znajduje się w saszetce, torebce, kieszeni czy w plecaku.
Troika – niebanalne akcesoria pod znakiem niemieckiej jakości.

Kolekcja: Troika Birdie

Zobacz kolekcję

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię