Breloczek Troika Jumper srebrny matowy

KYR71-AL Troika Troika
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KYR71-AL
Wymiary
3,6 x 3,1 x 0,9 cm
waga 17 g
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Śmieszny, aluminiowy ludzik chętnie przypilnuje każdych kluczy, jakie zostaną mu powierzone! Srebrzysty design i pewny efekt zachwytu znajomych, gdy wyjmiemy go z torebki, plecaka czy saszetki.

Gadżety projektowane dla marki Troika to doskonały pomysł na ciekawy upominek. Wyszukane propozycje z charakterem, indywidualny design i to coś, co przyciąga oko. Sama Troika za swoje małe dzieła użytkowe była wielokrotnie nagradzana: za urzekający design, piękną formę i nowoczesne wykonanie w dbałości o szczegóły.

Kolekcja: Troika Jumper

Zobacz kolekcję

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię