Breloczek Troika On The Road

TRKR11-18/CH Troika Troika
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR11-18/CH
Wymiary
6,2 x 6 x 0,7 cm
Materiały
Metal chromowany, emalia

Opis produktu

Uwaga na trasie! Designerski breloczek z motywami, które kojarzą się z podróżą i prowadzeniem samochodu: czerwone autko, szary kluczyk i niebieski znak nakazu jazdy. Całość została wykonana z chromowanego metalu z charakterystycznym błyskiem, a na ringu do kluczy wygrawerowano nazwę marki.
Troika – niebanalne gadżety pod znakiem niemieckiej jakości.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Projektant

Anne Rieck to kobieta, dla której projekt jest wyrazem stylu życia. Jej produkty są proste i funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo eleganckie. Szczególną uwagę zwraca na najdrobniejsze detale. Zdobyła szereg branżowych nagród, a także uznanie klientów, którzy docenili jej podejście do projektowania. Stworzone przez nią zabawne, kolorowe i niezwykle pomysłowe breloczki, sprawiają, że klucze nabierają indywidualnego charakteru. Anne Rieck pracowała dla takich marek jak Rader, Design-House i Troika. Założyła również własną firmę projektową pod nazwą Anne Rieck ProductDesign w Aachen w Niemczech. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię