Breloczek Troika Patent/CH

KYR60-CH Troika Troika
107.00 PLN
107,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KYR60-CH
Wymiary
9 x 2,5 x 0,9 x 2,5 cm
waga 52 g
Materiały
Metal błyszczący chromowany

Opis produktu

Breloczek z opatentowanym systemem uwalniania kluczy – wystarczy przesunąć zapadkę by zmniejszyć ilość z podstawowych sześciu ringów do takiej liczby, która jest nam potrzebna. A gdy kluczy przybędzie – wystarczy dołożyć dodatkowe okręgi. Chromowany połysk i metalowa jakość.

Akcesoria Troika to doskonały pomysł na prezent! Wyszukane propozycje z charakterem, indywidualny design, precyzyjne wykonanie i to coś, co przyciąga spojrzenia. Sama Troika za swoje małe dzieła użytkowe była wielokrotnie nagradzana: za urzekający design, piękną formę i nowoczesne wykonanie w dbałości o szczegóły.

Kolekcja: Troika Patent

Zobacz kolekcję

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię