Breloczek Troika Weltenbummler

TRKR10-45/CH Troika Troika
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR10-45/CH
Wymiary
8,5 x 3,5 x 0,9 cm
waga 27 g
Materiały
Metal chromowany

Opis produktu

Czas ruszać w podróż! Designerski breloczek wprost stworzony dla podróżnika i obieżyświata.
Do metalowego pierścienia na klucze zamocowano trzy symbole turystyczne (podwieszane na łańcuszkach): samolot, ziemski glob i walizkę lotniczą. Wyjątkowo łatwo znajduje się go w saszetce męskiej, lub damskiej torebce.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Projektant

Anne Rieck to kobieta, dla której projekt jest wyrazem stylu życia. Jej produkty są proste i funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo eleganckie. Szczególną uwagę zwraca na najdrobniejsze detale. Zdobyła szereg branżowych nagród, a także uznanie klientów, którzy docenili jej podejście do projektowania. Stworzone przez nią zabawne, kolorowe i niezwykle pomysłowe breloczki, sprawiają, że klucze nabierają indywidualnego charakteru. Anne Rieck pracowała dla takich marek jak Rader, Design-House i Troika. Założyła również własną firmę projektową pod nazwą Anne Rieck ProductDesign w Aachen w Niemczech. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię