Breloczek z laleczką Kimmidoll Manami „Miłość i piękno”

TGKK216 Kimmidoll
33
33,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TGKK216
Wymiary
3 x 5 cm
Materiały
Polyresin, odlew z PVC, metal

Opis produktu

Dekoracyjne figurki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie. 

Breloczek z kolorową laleczką Manami, która symbolizuje miłość i piękno. Zdobna figurka niesie przesłanie aby być człowiekiem dobrym i kochającym. Przypomina o tym, jak ważną kwestią jest okazywanie uczuć oraz zdolność dostrzegania ukrytego piękna. Mały breloczek będzie trafionym prezentem dla bliskiej osoby, ponieważ przypomni jej o tym, że jest piękna i kochana.

Laleczka wykonana jest z żywicy organicznej i cechuje się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na obicia. Ozdobny nadruk wykonano metodą tampondruku, z naklejanymi ozdobami. Motywy kwiatowe oraz logo malowane są farbą metaliczną. Breloczek pakowany jest w eleganckie, przezroczyste pudełko.

Marka

Kimmidoll to niezwykłe produkty zainspirowane kulturą Wschodu! Marka Kimmidoll w piękny sposób sięga do tradycji i estetyki japońskiej, wyrażanej motywem lalki Kokeshi, przenosząc ją we współczesne realia dekoracyjne. Do każdej laleczki dołączone jest krótkie haiku, dzięki czemu wyraża ona prawdziwe wartości osobiste. Kimmidoll przyciąga uwagę fantazją wykonania i jest dostępna w wielu wersjach: jako figurka- laleczka, breloczek, wieszak na torebkę, lusterko, lub kosmetyczka. Klienci sklepu Czerwona Maszyna często obdarowują swoich bliskich laleczkami Kimmidoll, czyniąc z nich jakby talizmany. Przyznajemy, że jest to świetny pomysł na bardzo osobisty prezent!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię