Breloczek z lokalizatorem 5w1 Troika Selfmate czarny

TRKR15-03/BK Troika Troika
125.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR15-03/BK
Wymiary
3 x 5 cm
Materiały
tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Ten niewielki breloczek z lokalizatorem 5w1 Troika Selfmate w czarnym kolorze zaskoczy Cię tym co potrafi! Dzięki zastosowaniu technologii po połączeniu z aplikacja na smartfona Troika find breloczek spełnia aż 5 różnych funkcji:

 • znajdź telefon po aktywowaniu Selfmate telefon zaczyna głośno dzwonić lub świecić.
 • zrób selfie możesz używać Selfmate jako „przedłużenia ręki” powiększając zasięg aparatu twojego telefonu.
 • znajdź klucze aktywuj Selfmate a pomoże znaleźć klucze w promieniu 35 m.
 • lokalizuj włącz lokalizację GPS w twoim telefonie, aktywuj Selfmate i przemieszczaj się bezpiecznie. Zawsze wrócisz do punktu startowego! Mozesz również w ten sposób oznaczać lokalizację pubów, restauracji, punktów przesiadkowych – czego tylko chcesz. Jeśli zgubisz breloczek, w aplikacji zobaczysz jego ostatnią lokalizację.
 • nagrywaj już nic ci nie umknie, za pomocą Selfmate możesz włączyć nagrywanie w twoim smartfonie bez wyciągania go z kieszeni. Jeśli będziesz chciał odtworzyć nagrany fragment, wystarczy nacisnąć przycisk ponownie!
 • Marka

  Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię