Breloczek z lokalizatorem 5w1 Troika Selfmate czarny

TRKR15-03/BK Troika Troika
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKR15-03/BK
Wymiary
3 x 5 cm
Materiały
tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Ten niewielki breloczek z lokalizatorem 5w1 Troika Selfmate w czarnym kolorze zaskoczy Cię tym co potrafi! Dzięki zastosowaniu technologii po połączeniu z aplikacja na smartfona Troika find breloczek spełnia aż 5 różnych funkcji:

 • znajdź telefon po aktywowaniu Selfmate telefon zaczyna głośno dzwonić lub świecić.
 • zrób selfie możesz używać Selfmate jako „przedłużenia ręki” powiększając zasięg aparatu twojego telefonu.
 • znajdź klucze aktywuj Selfmate a pomoże znaleźć klucze w promieniu 35 m.
 • lokalizuj włącz lokalizację GPS w twoim telefonie, aktywuj Selfmate i przemieszczaj się bezpiecznie. Zawsze wrócisz do punktu startowego! Mozesz również w ten sposób oznaczać lokalizację pubów, restauracji, punktów przesiadkowych – czego tylko chcesz. Jeśli zgubisz breloczek, w aplikacji zobaczysz jego ostatnią lokalizację.
 • nagrywaj już nic ci nie umknie, za pomocą Selfmate możesz włączyć nagrywanie w twoim smartfonie bez wyciągania go z kieszeni. Jeśli będziesz chciał odtworzyć nagrany fragment, wystarczy nacisnąć przycisk ponownie!
 • Marka

  Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię