Breloczek z wielozadaniowym długopisem Troika Micro Construction czarny

TRKYP25/BK Troika Troika
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TRKYP25/BK
Wymiary
3,5 x 11,7 cm
Materiały
aluminium, stal nierdzewna

Opis produktu

Wielozadaniowy breloczek z długopisem Troika Micro Construction w kolorze czarnym. Breloczek oprócz kółka na klucze posiada też czarny długopis z wymiennym wkładem, na którym znajduje się linijka (5 cm). Długopis można odkręcić od breloczka. Na drugim końcu długopisu znajduje się rysik do tabletu lub smartfona oraz niewielki, podwójny śrubokręt krzyżakowy/płaski ( 9 mm).
Kolekcja Troika Construction to seria dedykowana tym, którzy lubią wielofunkcyjne przedmioty. Prosty design i ciekawe kolory przyciągają uwagę. Breloczki i długopisy z serii Construction to idealne gadżety ns prezent zarówno dla niej jak i dla niego.

Kolekcja: Troika Construction

Zobacz kolekcję

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię