Butelka Aladdin Aveo Kids 0,35 l, niebieski

10-01101-092 Aladdin Aladdin
60.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01101-092
Wymiary
6,5 x 19,4 cm [śr. x wys.]
Materiały
Tritan, LDPE, tworzywo sztuczne, PP, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka Aladdin Aveo Kids 0,35 l, niebieski z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Ta wielorazowa butelka Aladdin Aveo Kids 0,35 l, niebieski została przygotowana z tritanu. Materiał ten, wolny od BPA i nietłukący, zachowuje poza tym wszystkie właściwości szkła. Jest też łatwy w czyszczeniu – butelkę możesz myć w zmywarce.
Butelka Aladdin Aveo Kids 0,35 l, niebieski jest dostępna w atrakcyjnej kolorystyce z niebieską zakrętką, materiałowym uchwytem i kosmicznym wzorem na ściankach. Szeroki otwór jest zwieńczony profilowanym ustnikiem, wygodnym w użytkowaniu.
Butelka Aladdin Aveo Kids 0,35 l, niebieski sprawdzi się już podczas wycieczek wózkiem. Potem dziecko może zabrać ją do przedszkola, szkoły, na wyjazdy i spacery. To wygodny i ekologiczny sposób na dbanie o nawodnienie pociechy.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię