Butelka Aladdin Aveo Królik, 0,35 l

10-01101-115 Aladdin Aladdin
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01101-115
Wymiary

wymiary: 6,5 x 19,8 cm

Materiały

materiały: tritan, LDPE, tworzywo sztuczne, PP, silikon

Opis produktu

Butelka Aladdin Aveo Królik, 0,35 l to butelka dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jej materiałowy uchwyt jest idealny do przenoszenia w małej dłoni. Butelka Aladdin Aveo Królik, 0,35 l została przygotowana z tritanu. Materiał ten jest odporny na stłuczenie, wolny od BPA, a przy tym zachowuje właściwości szkła.
Butelka Aladdin Aveo Królik, 0,35 l jest ozdobiona wzorek w serduszka i króliczy pyszczek. Różowy kolor jest łagodny i ładnie się prezentuje. Ustnik butelki został wyprofilowany dla łatwiejszego korzystania. Z kolei gwint jest szeroki – butelkę łatwo wyczyścisz lub wrzucisz do niej kawałki owoców.
Butelka Aladdin Aveo Królik, 0,35 l nadaje się do mycia w zmywarce. Materiał, z którego została wykonana, nie przejmuje zapachów i aromatów nawet w przypadku wody aromatyzowanej. Butelka dopasowana rozmiarem i kształtem do uchwytów rowerowych i samochodowych jest świetna na podróże i spacery.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię