Butelka Aladdin Aveo Sowa, 0,35 l

10-01101-116 Aladdin Aladdin
65.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01101-116
Wymiary

wymiary: 6,5 x 19,8 cm

Materiały

materiały: tritan, LDPE, tworzywo sztuczne, PP, silikon

Opis produktu

Butelka Aladdin Aveo Sowa, 0,35 l to produkt przeznaczony przede wszystkim dla dzieci. Wzór z motywem sowy zachęci je do wypijania codziennej porcji wody. Butelka Aladdin Aveo Sowa, 0,35 l została przygotowana z tritanu. To materiał wolny od BPA, nietłukący, o właściwościach szkła.
Butelka Aladdin Aveo Sowa, 0,35 l ma profilowany, szeroki ustnik, który łatwo umyjesz. Dodatkowo model można też czyścić w zmywarce bez ryzyka uszkodzenia nadruku. Szeroki gwint sprawia, że do środka możesz wrzucić ulubione owoce Twojego dziecka.
Butelka Aladdin Aveo Sowa, 0,35 l ma wygodny materiałowy uchwyt, dzięki któremu Twoje dziecko zawsze może mieć ją przy sobie. Jej rozmiar i kształt sa dopasowane do uchwytów samochodowych i rowerowych. To idealna butelka na wycieczki i do użytku podczas spacerów.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię