Butelka Aladdin Fresco Twist&Go 0,7 l, czerwony

10-01729-068 Aladdin Aladdin
68.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-01729-068
Wymiary
7,6 x 28,1 cm [śr. x wys.]
Materiały
Tritan, silikon, PP
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka Aladdin Fresco Twist&Go 0,7 l, czerwony to produkt, który łączy design w stylu retro z nowoczesnym podejściem do ekologii. Butelka Aladdin Fresco Twist&Go 0,7 l, czerwony została przygotowana z tritanu, materiału wolnego od BPA i nietłukącego, w przeciwieństwie do szkła. Jest bezpieczna, szczelna i modnie się prezentuje.
Butelka Aladdin Fresco Twist&Go 0,7 l, czerwony została wyposażona w dwa gwinty. Mniejszy, standardowy, umożliwia wygodne picie z butelki. Drugi, szerszy, u podstawy szyjki pozwala łatwiej wyczyścić wnętrze naczynia i wrzucić do niego owoce czy lód.
Butelka Aladdin Fresco Twist&Go 0,7 l, czerwony nadaje się do mycia w zmywarce. Dolna część poniżej szerokiego gwintu ma czerwony kolor. Na butelkę możesz nanieść dowolny logotyp, np. firmy.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię