Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona

Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona
Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona
x zamknij

Butelka na wodę Joseph Joseph Dot 0,4 l, zielona

Joseph Joseph
55.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 0,4 l
7 x 7 x 17,9 cm
Tritan (wolny od BPA), tworzywo sztuczne
81050
 
Odpowiednie nawodnienie organizmu jest kluczem do zdrowego trybu życia. Butelka Joseph Joseph Dot została zaprojektowana w taki sposób, aby zachęcać do regularnego picia wody. Jest wyposażona w specjalny wskaźnik, dzięki któremu można kontrolować codzienne spożycie płynów. Specjalna zakrętka wyświetla nową kropkę po każdym napełnieniu butelki, dzięki czemu da się łatwo śledzić ilość spożytej wody. Produkt został wykonany z odpornego na uszkodzenia tritanu, wolnego od szkodliwych związków BPA. Dzięki szczelnej zakrętce można używać butelki zarówno w domu, jak i w biurze czy na siłowni. Dodatkowym plusem jest szeroki wlew, który ułatwia napełnianie butelki oraz umieszczenie w środku kawałków cytryny albo kostek lodu.

Butelkę można myć w zmywarce, natomiast zakrętkę należy czyścić ręcznie. Nie należy używać w mikrofalówce.

1 kropka = 400 ml spożytej wody
2 kropki = 800 ml spożytej wody
3 kropki = 1,2 l spożytej wody
4 kropki = 1,6 l spożytej wody

Inne z kolekcji Joseph Joseph Dot

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.