Butelka na wodę Rig-Tig ABC 0,5 l, Moomin salmon

Z00710 Rig-Tig Rig-Tig
70.00 PLN
70,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00710
Wymiary
Śr.8 x 17,5H cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Butelka do picia Rig-Tig ABC 0,5 l Moomin salmon zadba o odpowiednie nawodnienie Twojego malucha. Zdobią ją literki oraz wesołe postacie z Doliny Muminków, które zachęcą dziecko do regularnego sięgania po wodę. Świetnie sprawdzi się w szkole, na wycieczce czy na placu zabaw. 

 

Butelka do picia Rig-Tig ABC 0,5 l Moomin salmon została wykonana z tritanu. Tworzywo to jest lekkie i odporne na stłuczenia, a także wolne od szkodliwych związków BPA oraz ftalanów. Jest całkowicie bezpieczna dla Twojej pociechy, a ponadto nie musisz obawiać się, że się rozbije, gdy maluch przypadkiem strąci ją ze stołu. Nakrętka z tworzywa sztucznego łatwo się odkręca i zakręca, dzięki czemu dziecko nie będzie mieć problemu z sięgnięciem po wodę.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię