Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, biały

10-09425-006 Aladdin Aladdin
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09425-006
Wymiary
6,7 x 28 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, biały została wyposażona w szeroki ustnik zabezpieczony dodatkowo silikonową uszczelką na korku. Przez to butelka termiczna Aladdin 0,55 l, biały jest zawsze szczelna. Wygodny uchwyt w korku sprawia, że łatwo ją przeniesiesz nawet wtedy, gdy masz zajęte dłonie.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, biały ma ścianki z podwójnej stali nierdzewnej, przez co trzyma temperaturę płynu nawet do 9 godzin. Białe, matowe wykończenie jest eleganckie i nowoczesne. Butelkę możesz myć w zmywarce. Jest też wolna od BPA i nie pozostawia metalicznego smaku w wodzie.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, biały ma kształt i rozmiar dopasowane do większości uchwytów samochodowych i rowerowych. Jako że zmieści się też do torebki i plecaka, możesz zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię