Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, czerwony

10-09425-002 Aladdin Aladdin
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09425-002
Wymiary
6,7 x 28 cm [śr. x wys.] 
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, czerwony to produkt przygotowany dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i ekologiczne wybory. Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, czerwony została przygotowana z materiału wolnego od BPA – stali nierdzewnej malowanej proszkowo na czerwony kolor.
W środku zakrętki znajduje się silikonowa uszczelka, a na korku – uchwyt do przenoszenia butelki. Dzięki temu butelka termiczna Aladdin 0,55 l, czerwony jest szczelna w każdych warunkach. Z uwagi na kształt i niewielkie rozmiary pasuje do uchwytów rowerowych, samochodowych i zmieści się do torby lub plecaka.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, czerwony nadaje się do mycia w zmywarce. Szeroki ustnik jest łatwy w czyszczeniu i umożliwia szybkie uzupełnienie poziomu płynów. Butelka jest w stanie trzymać temperaturę wody nawet do 9 godzin.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię