Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, fioletowy

10-09425-003 Aladdin Aladdin
124.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09425-003
Wymiary
6,7 x 28 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, fioletowy to rozwiązanie wolne od BPA, który ułatwi Ci dbanie o środowisko. W nakrętce zamontowana jest silikonowa uszczelka, a także wygodny uchwyt do przenoszenia. To sprawia, że butelka termiczna Aladdin 0,55 l, fioletowy jest szczelna.
Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej powodują, że butelka termiczna Aladdin 0,55 l, fioletowy trzyma niską temperaturę nawet przez 9 godzin. Malowana proszkowo na kolor fioletowy obudowa jest estetyczna i praktyczna. Całą butelkę możesz wygodnie myć w zmywarce.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, fioletowy jest dopasowana do uchwytów rowerowych, samochodowych, a także zmieści się do plecaka czy torby. Zabierzesz ją ze sobą na wycieczkę, do pracy czy w delegację.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię