Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, turkusowy

10-09425-004 Aladdin Aladdin
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09425-004
Wymiary
6,7 x 28 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, turkusowy jest dostępna w atrakcyjnym, zielono-niebieskim kolorze. To efekt malowania proszkowego po powierzchni stali nierdzewnej. Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, turkusowy jest w stanie trzymać niską temperaturę wody nawet do 9 godzin dzięki podwójnym ściankom.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, turkusowy została przygotowana z materiału wolnego od BPA. Szczelny korek zapobiega przed wylaniem wody. Z kolei szeroki ustnik jest praktyczny i łatwy w czyszczeniu. Model nadaje się do mycia w zmywarce.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, turkusowy ma taki rozmiar i kolor, że zmieści się bez problemu w torebce lub plecaku. Co więcej, pasuje do większości uchwytów samochodowych i rowerowych. Zabierzesz ją ze sobą wszędzie!

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię