Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, żółty

10-09425-001 Aladdin Aladdin
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09425-001
Wymiary
6,7 x 28 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna, silikon, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, żółty to produkt idealny dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania. Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, żółty została przygotowana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na przyjemny, żółty kolor. Specjalny silikonowy uchwyt z wewnętrzną uszczelką gwarantuje 100% szczelności w każdych warunkach.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, żółty dzięki swojej pojemności nadaje się do użytkowania na co dzień. Włożysz ją do torby czy plecaka, a także zabierzesz do pracy i w podróż. Materiał, z którego została przygotowana, jest całkowicie wolny od BPA. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie.
Butelka termiczna Aladdin 0,55 l, żółty nadaje się do mycia w zmywarce. Jest w stanie utrzymać niską temperaturę napoju nawet do 9 h. Szeroki ustnik ułatwia picie i czyszczenie.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię