Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, błękitny

10-10098-007 Aladdin Aladdin
153.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10098-007
Wymiary
7,5 x 27,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, błękitny pozwoli Ci mieć wodę zawsze przy sobie. Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, błękitny została wyposażona w dwa gwinty. Dzięki mniejszemu wygodnie się napijesz. Większy pozwala na wrzucenie do wody kostek lodu albo kawałków owoców.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, błękitny jest dostępna w estetycznym, jasnoniebieskim kolorze. Powierzchnia ze stali nierdzewnej została pokryta antypoślizgową powłoką. Dzięki temu skorzystasz z butelki również podczas uprawiania sportu.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, błękitny została dopasowana rozmiarem do średnicy otworu na napoje w większości rowerów i samochodów. Jest stuprocentowo szczelna. Możesz ją też myć w zmywarce!

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię