Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, czarny

10-10098-002 Aladdin Aladdin
153.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10098-002
Wymiary
7,5 x 27,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, czarny to klasyczne rozwiązanie w nowoczesnym stylu. Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, czarny ułatwi Ci dbanie o nawodnienie organizmu, a jednocześnie pozwoli zatroszczyć się o środowisko. Została przygotowana ze stali nierdzewnej, dlatego dobrze trzyma niską temperaturę napoju.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, czarny została pokryta antypoślizgowym materiałem, który zapewnia mocny chwyt. Rozmiarem jest dopasowana zarówno do uchwytów w samochodach czy rowerach, jak i rozmiarów miejskich plecaków i torebek. Zabierzesz ją ze sobą do pracy, na wycieczkę czy siłownię.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, czarny jest dostępna w eleganckim, czarnym kolorze. Ma podwójny gwint – mniejszy do picia i większy do wrzucenia do środka kostek lodu albo owoców.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię