Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, granatowy

10-10098-003 Aladdin Aladdin
153.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10098-003
Wymiary
7,5 x 27,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, granatowy sprawdzi się dla świadomej osoby, która lubi dokonywać ekologicznych wyborów. Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, granatowy jest stuprocentowo szczelna. Nadaje się do użytkowania w pracy, na siłowni czy w samochodzie. Pasuje do uchwytów na napoje w rowerach.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, granatowy została przygotowana ze stali nierdzewnej, która skutecznie utrzymuje niską temperaturę napoje. Antypoślizgowa powłoka chroni przed wyślizgnięciem się butelki z dłoni.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, granatowy została wyposażona w dwa gwinty. Większy, przy podstawie szyjki, umożliwia wrzucenie do wody kostek lodu albo kawałków owoców. Mniejszy to standardowy gwint przy zakrętce, wygodny do picia.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię