Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, szałwiowy

10-10098-006 Aladdin Aladdin
153.00 PLN
153,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10098-006
Wymiary
7,5 x 27,3 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, szałwiowy jest dostępna w przyjemnym kolorze zgaszonej zieleni. Antypoślizgowa powłoka sprawia, że butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, szałwiowy nie ślizga się w dłoni. Jednocześnie jej wnętrze skutecznie trzyma niskie temperatury.
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, szałwiowy została wyposażona w dwa gwinty. Mniejszy przy szczelnym korku umożliwia picie. Większy, przy podstawie szyjki, pozwala Ci dorzucić do wody kostki lodu albo kawałki owoców. W ten sposób przygotujesz swój ulubiony napój!
Butelka termiczna Aladdin Fresco 0,6 l, szałwiowy jest dopasowana rozmiarem do otworów na napoje w rowerach i samochodach większości marek. Możesz wygodnie myć ją w zmywarce. Optymalny rozmiar sprawia, że schowasz ją wygodnie do plecaka czy torby.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię