Butelka termiczna Corkcicle Gloss Rose Quartz 600 ml

2020GRQ Corkcicle Corkcicle
180.00 PLN
180,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2020GRQ
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Gloss Rose Quartz 600 ml jest doceniana przez osoby, które często przebywają poza domem – czyli z dala od czajnika czy lodówki. Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez gorąco lub zimnego (w zależności od pory roku) napoju, butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml to coś, bez czego się nie obejdziesz!

Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml to nie tylko nietypowy i rzucający się w oczy design – ale przede wszystkim funkcjonalność! Izolacja termiczna butelki sprawia, że zimne płyny pozostają takie przez nawet 25 godzin, a gorące – przez 12 godzin.

Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię