Butelka termiczna Corkcicle Neon Yellow 475 ml

2016DNY Corkcicle Corkcicle
135.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2016DNY
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Neon Yellow 475 ml to designerskie I funkcjonalne naczynie, które zabierzesz ze sobą właściwie wszędzie. To zasługa niewielkich rozmiarów butelki – ma ona pojemność 475 ml, dzięki czemu nie musisz martwić się o ilość miejsca w plecaku czy torebce. Niewielkie rozmiary to również brak konieczności noszenia ze sobą jednorazowo dużej ilości napojów.

Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml to świetny wybór na każdą porę roku, ale szczególnie mocno docenisz ją latem i zimą, gdy aura wręcz wymusza sięganie po napoje w odpowiedniej temperaturze.

Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml Cię nie zawiedzie! Gorące płyny zachowają swoją temperaturę nawet przez 12 godzin, a te zimne – przez dobę. Dzięki temu nawet kilkugodzinny pobyt poza domem nie pozostawi Cię bez ulubionego napoju w odpowiedniej temperaturze.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię