Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml

POK2016PPP Corkcicle Corkcicle
200.00 PLN
200,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
POK2016PPP
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml to produkt, który docenisz, jeśli często wychodzisz z domu i chcesz zabrać za sobą zimny lub gorący napój – bez obawy, że ten bardzo szybko zyska temperaturę otoczenia!

Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml łączy w sobie zarówno nietuzinkowy design, jak i praktyczność oraz funkcjonalność. Butelka ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu możesz zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie: na wycieczkę, do biura, a nawet na zakupy w galerii handlowej.

Butelka termiczna Corkcicle Pink Party 475 ml zachowuje temperaturę zimnych płynów przez czas do 25 godzin, a gorących – do 12 godzin. Dzięki temu nie musisz się spieszyć z wypiciem jej zawartości – przez długi czas będzie ona w odpowiedniej temperaturze.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię