Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml

2016PS Corkcicle Corkcicle
136.00 PLN

Special Price 136,00 zł

Normalna cena: 170,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 170,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2016PS
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml to produkt, bez którego trudno się obyć w czasie lata lub zimy! Marzniesz na przystanku i marzysz o gorącej herbacie? Może topisz się w gorący letni dzień i do szczęścia potrzebny Ci tylko zimny napój? Ten produkt Ci to zapewni!

Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml to praktyczne naczynie, do którego możesz nalać zarówno zimny, jak i gorący płyn. Temperatura tego pierwszego zostanie utrzymana nawet przez 25 godzin, a drugiego – przez 12 godzin.

Butelka termiczna Corkcicle Snowdrift 475 ml ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu zmieści się na przykład w torebce. Nietypowy, ale charakterystyczny design to świetna zaleta dla miłośników przedmiotów, które rzucają się w oczy.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię