Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 1200 ml

2040SUM Corkcicle Corkcicle
230.00 PLN
230,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2040SUM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 1200 ml to pojemne naczynie, dzięki któremu zapewnisz sobie dostęp do płynów w odpowiedniej temperaturze. Te zimne pozostaną zimnymi nawet przez 25 godzin, a gorące – przez 12 godzin.

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 1200 ml jest naprawdę pojemna, dzięki czemu może posłużyć Ci na przykład na siłowni – schłodzony koktajl białkowy lub odżywka będą smakować wybornie po wzmożonym wysiłku fizycznym! Butelkę możesz też potraktować jako pojemny termos, który docenisz przede wszystkim w trakcie zimy.

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 1200 ml ma nowoczesny design i przyjemną dla oka kolorystykę. Jeśli lubisz stylowe przedmioty, które są także funkcjonalne, to ten produkt jest czymś, co powinno Cię zainteresować!

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię