Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 600 ml

2020SUM Corkcicle Corkcicle
144.00 PLN

Special Price 144,00 zł

Normalna cena: 180,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 180,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2020SUM
Materiały
Stal nierdzewna
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 600 ml to świetne akcesorium, które możesz zabrać ze sobą właściwie wszędzie: do biura, na uczelnię czy wycieczkę. Funkcjonalność tego produktu jest nieoceniona – utrzyma on temperaturę własnego do środka płynu. Zimne napoje będą dostępne przez 25 godzin, a gorące – nawet przez 12!

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 600 ml ma niewielkie rozmiary mimo całkiem sporej pojemności. To oznacza dla Ciebie brak konieczności martwienia się o znalezienie dla niej miejsca w torebce czy plecaku.

Butelka termiczna Corkcicle Unicorn Magic 600 ml to także nowoczesny, wręcz futurystyczny design. Jeśli cenisz sobie nietuzinkowe przedmioty, będzie idealnym wyborem – zarówno do własnego użytku, jak i na prezent.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię