Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, czekoladowy

575028 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
154,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
575028
Wymiary
Pojemność: 0,5 L
Wysokość: 21,5 cm
Średnica: 7 cm
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, czekoladowy to produkt, który docenisz zarówno latem, jak i zimą. To zasługa jego konstrukcji – pomiędzy dwiema ściankami znajduje się próżnia, w efekcie czego wymiana temperatury zawartości z otoczeniem jest ograniczona do minimum. To oznacza, że zawartość – zimna lub gorąca – zachowa swoją temperaturę przez wiele godzin.

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, czekoladowy może zostać zabrana właściwie wszędzie. To zasługa niewielkich wymiarów – butelka mierzy zaledwie 21,5 cm wysokości oraz 7 cm średnicy. Możesz wsadzić ją do plecaka czy nawet niewielkiej torebki.

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, czekoladowy utrzymuje niską temperaturę do 24 godzin, a wysoką – do 12 godzin.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię