Butelka termiczna Stelton Carrie Moomin 0.5 l, sky

1374-7 Stelton Stelton
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1374-7
Wymiary
Ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
Pojemność: 0.5 l
Materiały
Stal nierdzewna malowana proszkowo, tworzywo PP

Opis produktu

Butelka termiczna Stelton Carrie Moomin 0,5 l sky to idealny produkt na zimę! Dzięki niemu, nawet najmroźniejsze dni nie będą dla Ciebie straszne. Butelka nadaje się na zimne i ciepłe napoje. Gorące utrzymuje przez 5 godzin, z kolei schłodzone – nawet do 10 godzin.


Konstrukcja pokrywki została wykonana w taki sposób, by zapewnić użytkownikom 100% szczelności. Termiczna butelka nadaje się do wielokrotnego użytku i stanowi świetną alternatywę dla często stosowanych, jednorazowych kubków. Jest estetyczna i ekologiczna jednocześnie.


Butelka termiczna Stelton Carrie Moomin 0,5 l sky została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada podwójną ściankę próżniową i jest wygodna w codziennym użytkowaniu.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię