Butelka termiczna Stelton Keep Cool Moomin 0,6 l, skiing

1372-12 Stelton Stelton
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1372-12
Wymiary
Ø 7,5 cm, wysokość 22 cm
Pojemność: 0.6 l
Materiały
Stal nierdzewna malowana proszkowo, tworzywo PP

Opis produktu

Butelka termiczna Stelton Keep Cool Moomin 0,6 l skiing to praktyczny kubek o pojemności 600 ml, łączący elegancki design i funkcjonalność. Został wyposażony w praktyczne wieczko typu “smart click”, dzięki któremu możliwe jest łatwe otwieranie i zamykanie kubka poprzez lekkie naciśnięcie górnej części.


Prezentowany kubek stanowi idealną alternatywę dla jednorazowych kubków. To zarówno ekologiczne, jak i niezwykle wygodne rozwiązanie! To propozycja dla dzieci oraz dla osób dorosłych. Zaprojektowano ją z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.


Butelka termiczna Stelton Keep Cool Moomin 0,6 l skiing jest odpowiednia dla gorących i zimnych napojów. Zabierzesz ją w podróż i dzięki niej będziesz mieć swoją ulubioną kawę pod ręką!

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię