Butelka z wielokątnym dnem Kilner, 0,25 l

0025.577 Kilner Kilner
17.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0025.577
Wymiary
Ø 5,3 cm
Wysokość 19 cm
Materiały
Szkło, metal

Opis produktu

Butelka z wielokątnym dnem Kilner to stylowe i praktyczne rozwiązanie ułatwiające przechowywanie oraz przenoszenie napojów.

Butelka została zaprojektowana z myślą o przechowywaniu soków domowych, dressingów, sosów, olejów smakowych. Dzięki swojej pojemności - 0,25 l - doskonale nadaje się do przenoszenia napojów. Ze względu na niewielki rozmiar, 19 cm wysokości, bez trudu zmieści się w torebce lub w plecaku.

Butelka została wykonana w Anglii ze szkła pochodzącego w 30% z recyklingu. Wieńczy ją charakterystyczna dla kolekcji metalowa pokrywka typu „twist” w biało-niebieską kratkę, która umożliwia łatwe otwieranie.

Cechy produktu:

  • wszechstronne zastosowanie pojemność 0,25 l,
  • możliwość łatwego przenoszenia - 19 cm wysokości,
  • szkło pochodzące z recyklingu zakrętka typu „twist”.

Marka

Kilner to Brytyjska marka z tradycjami. Założyciel John Kilner zajmował się produkcją słoików i szklanych butelek. Swoją firmę założył w 1842 roku, a pierwszy projekt słoika Kilner w formie w której jest sprzedawany do dziś powstał w latach 90-tych XX wieku. Od tego czasu produkty marki Kilner cieszą się niesłabnącą popularnością. Klasyczny design butelek, słoików, kufli i akcesoriów do przetworów wprowadza do wnętrz domową, przytulną atmosferę. Marka Kilner łączy w sobie funkcjonalność i tradycyjne wzornictwo.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię