Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus
Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus
x zamknij

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus

global
209.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Białe koło: grube ziarno
różowe koło: średnie ziarno
Ceramika
440GB
 
Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus, która składa się z dwóch kamieni o różnej gradacji. Koło białe o grubej ziarnistości będzie odpowiednie do początkowego etapu ostrzenia bardzo tępych noży, natomiast kamień różowy o średniej ziarnistości przygotuje noże do codziennych prac kuchennych. Woda umożliwi szybsze naostrzenie noży, a odpowiednio wycięte otwory zadbają o dobry kąt ostrzenia. Dodatkowo ostrzałka została wyposażona w praktyczny uchwyt oraz gumowaną podstawę, która zadba o stabilność oraz odpowiednią przyczepność do powierzchni stołu. Narzędzie nadaje się do ostrzenia wszystkich rodzajów noży, z wyjątkiem tych o szlifach jednostronnych, np. tradycyjnych noży japońskich.

Przed rozpoczęciem ostrzenia należy wlać wodę do przezroczystej komory. Ważne jest, aby nie dociskać noża zbyt mocno, ponieważ może to uszkodzić koła. Zaleca się przesuwanie ostrza 7-8 razy na każdym kole – najpierw białym, potem różowym (dla noży Global). Noże innych marek przesuwać po 15 razy, a jeśli efekt nie jest satysfakcjonujący, czynność można powtórzyć. Na końcu należy umyć nóż w gorącej wodzie i dokładnie osuszyć, a ostrzałkę wypłukać.

Ostrzałki MinoSharp zostały zatwierdzone przez instytut CATRA.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.