Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna
Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna
x zamknij

Ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, szaro-czarna

global
245.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka co najmniej 20 dni. Potwierdź termin: tel. 12 312 4000, e-mail: bok@czerwonamaszyna.pl
Niebieskie koło: grube ziarno
brązowe koło: średnie ziarno
żółte koło: drobne ziarno
Ceramika
550/GB
 
Trójfazowa, ceramiczna ostrzałka wodna Global MinoSharp Plus 3, która składa się z trzech kamieni o różnej gradacji. Niebieskie koło o grubej ziarnistości będzie odpowiednie do początkowego etapu ostrzenia bardzo tępych noży. Kamień brązowy o średniej ziarnistości przygotuje noże do codziennych prac kuchennych. Drobnoziarnisty kamień w kolorze żółtym zadba o gładką krawędź oraz maksymalną ostrość powierzchni tnącej. Woda umożliwi szybsze naostrzenie noży, a odpowiednio wycięte otwory zadbają o dobry kąt ostrzenia. Dodatkowo ostrzałka została wyposażona w praktyczny uchwyt oraz gumowaną podstawę, która zapewni stabilność oraz odpowiednią przyczepność do powierzchni płaskiej. Narzędzie nadaje się do ostrzenia wszystkich rodzajów noży, z wyjątkiem tych o szlifach jednostronnych, np. tradycyjnych noży japońskich.

Przed rozpoczęciem ostrzenia należy wlać wodę do przezroczystej komory. Ważne jest, aby nie dociskać noża zbyt mocno, ponieważ może to uszkodzić koła. Zaleca się przesuwanie ostrza 7-8 razy na każdym kole – najpierw niebieskim, potem brązowym, a następnie żółtym (dla noży Global). Noże innych marek przesuwać po 15 razy, a jeśli efekt nie jest satysfakcjonujący, czynność można powtórzyć. Na końcu należy umyć nóż w gorącej wodzie i dokładnie osuszyć, a ostrzałkę wypłukać.

Ostrzałki MinoSharp zostały zatwierdzone przez instytut CATRA.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.