Ceramiczna tarka okrągła Kyocera 9 cm

CY-10 Kyocera Kyocera
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CY-10
Wymiary
średnica tarki: 9 cm, średnica powierzchni trącej: 4,3 cm
Materiały
Ceramika, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Dzięki okrągłej tarce Kyocera w mig zetrzesz na drobno swoje ulubione przyprawy. Ceramiczna powierzchnia trąca świetnie nadaje się do rozdrabniania imbiru, skórki cytryny a także suszonych ziół. Dzięki niecodziennej budowie starte elementy zbierają się wokół tarki w specjalej miseczce. Na spodzie tarka posiada silikonową nakładkę, dzięki której nie ślizga sie po stole. Ceramika, z której wykonano tarkę jest chemicznie obojętna. Oznacza to, że nie wchodzi w reakcje z sokami owoców i warzyw zachowując tym samym wszystkie wartości odżywcze.

Marka

Kyocera specjalizuje się w wytwarzaniu wyposażenia kuchni z ceramiki o specjalnych właściwościach. Od ponad 30 lat Kyocera jest producentem noży ceramicznych o niezwykłej ostrości. Noże te zyskały dużą popularność wśród najlepszych kucharzy na świecie, a także wśród kucharzy - hobbystów. W sklepie Czerwona Maszyna cenimy kolekcje noży i drobne akcesoria kuchenne Kyocera za wyjątkową ostrość, która utrzymuje się dłużej niż w jakichkolwiek stalowych narzędziach kuchennych.

Narzędzia kuchenne Kyocera nie korodują i nie niszczeją pod wpływem działania kwasów czy zasad, a ich wyjątkowo gładka powierzchnia nie przepuszcza zarazków, olejów ani soli. Noże ceramiczne Kyocera są obojętne chemicznie i nie wydzielają jonów metali, więc nie zmieniają smaku ani koloru produktów – krojone nimi warzywa czy owoce nie brązowieją i nie grozi im metaliczny posmak. Ultralekkie ceramiczne klingi zachowują niewiarygodną ostrość o wiele dłużej niż ich metalowe odpowiedniki i nigdy nie rdzewieją. 

Noże i obieraczki Kyocera są wykonane z bardzo twardej ceramiki (ustępuje pod względem twardości jedynie diamentowi) i są zdrową alternatywą tradycyjnych stalowych narzędzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię