Chlebak A di Alessi Gnam czarny

ASG22 B A di Alessi A di Alessi
326.00 PLN
326,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG22 B
Wymiary
Wysokość 16,5 cm
46 x 30 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Chlebak A di Alessi Gnam w kolorze czarnym. Opływowy chlebak w nowoczesnej formule, która świetnie sprawdzi się postawiona na kuchennym blacie, lodówce, czy od razu na stole. Przesuwana ku górze pokrywa łatwo się unosi i szczelnie zasłania zamknięty w środku chleb, a wydłużony kształt pojemnika pozwala schować w nim chleby większego wypieku.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(3) Dodaj opinię 3 0 5 5
5.0
Justyna 29.06.2018
Mieści naprawdę duzo pieczywa a przy tym super wygląda!!!
5.0
N.G. 10.05.2018
Dobrze wykonany, zgodny ze zdjęciem, polecam
5.0
MonoKyle 06.02.2018
Piękny,stylowy,lekki. Trochę trzeba było poczekać, ale termin dostawy został dotrzymany - to się chwali.